Super mecz w unihokeja Absolwentki kontra „ Wuefiści”
Nietążkowo 08.11.2021 r.

 

Super mecz w unihokeja w naszej szkole odbył się trzy lata temu, dla przypomnienia Absolwentki pokonały Uczennice dość wyraźnie i wyzwały na pojedynek nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły. Udało się go rozegrać 08.11.2021r. Tak więc drugi super mecz w unihokeja stal się faktem. Czas gry wynosił 3x15 min. Obowiązywały podstawowe przepisy gry w unihokeja.
Obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko. Mecz zakończył się wynikiem 11:3 dla „Wuefistów” . Widać, że absolwentki cały czas utrzymują wysoką sprawność fizyczną i znajdują czas aby odwiedzić byłą szkołę i fajnie się pobawić na sportowo.
Miejmy nadzieję, że to nie ostatni taki mecz.


Składy w jakich wystąpiły drużyny:


ABSOLWENTKI
Weronika Ruskowiak, Anna Ruskowiak, Monika Sowińska, Angelika Frąckowiak (Dolczewska), Joanna Linke, Beata Dudkowiak (Zborowska), Katarzyna Majorek (Wojciechowska);
„WUEFIŚCI”
Katarzyna Kudełka, Jarosław Pietrowski, Dawid Ratajczak, Hubert Krause, Łukasz Złotkowski, Miłosz Sibilski, Patrycja Wojtkowiak (praktykantka);

 

 

Miłosz SibilskiGaleria zdjęć: