Dnia 08.03.2020 roku odbył się Bieg Zimowy ku pamięci Adama Majorczyka organizowany w Kościanie. W zawodach wzięli udział reprezentanci naszego klubu. Trasa przebiegała ścieżkami parku miejskiego, która liczyła dwie pętle, o łącznej długości około 5km.

W kategorii Open kobiet na drugim miejscu podium uplasowała się Weronika Ratajczak, tuż za podium przybiegła Sandra Szczygieł, a za nią Patrycja Wojtkowiak. Warto dodać że Weronika z Sandrą zajęły dwa najwyższe miejsca w kategorii K16, natomiast Patrycja zwyciężyła w kategorii K20. Oprócz wyżej wymienionych dziewczyn w rywalizacji wzięły udział Emilia Capała, Ewa Szczygieł oraz Wiktoria Nowicka. W biegu Open mężczyzn wystartował Dominik Marcinkowski, który ukończył bieg z miejscem szóstym, co umożliwiło zdobycie drugiego miejsca w kategorii M20.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych startów w nadchodzącym sezonie biegowym.Galeria zdjęć: